Karta pamięci SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash 32 GB
Zdjęcia 4 |
SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash 32Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash 32 GB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta pamięci SANDISK Compact Flash Extreme Pro 600X 32GB | 209 zł |
Karta pamięci SANDISK Compact Flash Extreme Pro 600X 32GB 123843 | 209 zł |
SanDisk Extreme Pro CompactFlash Memory Card 32GB - SDCFXPS-032G-X46 SDCFX | 255 zł |
Karta pamięci SANDISK Compact Flash Extreme Pro, 32 GB | 210 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash
Ceny na SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash 32 GB | od 179 zł | 10 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash 64 GB | od 382 zł | 1 oferta | ||
SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash 128 GB | od 489 zł | 11 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash 256 GB | od 859 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →