Karta pamięci SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash 256 GB (SDCFXPS-256G-X46)
Zdjęcia 4 |
SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash 256Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash 256 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta SanDisk Extreme PRO Compact Flash 256 GB (SDCFXPS-256G-X46) | 1 153 zł |
SanDisk Extreme Pro CompactFlash Memory Card 256GB - SDCFXPS-256G-X46 SDCF | 1 343 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme Pro SDCFXPS-256G-X46, CompactFlash, 256 GB | 940 zł |
SanDisk 256GB Extreme Pro zapis 150MB/s odczyt 160MB/s - darmowy odbiór w | 859 zł |
Sandisk Extreme Pro 256gb Memory Card Biały,Czarny SDCFXPS-256G-X46 | 1 182 zł |
Modyfikacje SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash
Ceny na SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash 32 GB | od 179 zł | 11 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash 64 GB | od 382 zł | 1 oferta | ||
SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash 128 GB | od 440 zł | 12 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash 256 GB | od 859 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →