Karta pamięci Transcend CompactFlash 1000x 128 GB (TS128GCF1000)
Transcend CompactFlash 1000x 128Gb |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Karta klasy 1000x
Model z mnożnikiem 1000x to najszybsza karta CompactFlash we flocie Transcend. Jest przeznaczony do błyskawicznego przetwarzania dużych ilości danych, niezależnie od tego, czy jest to seria zdjęć RAW, czy wideo 3D.
Nagrywanie z maksymalną prędkością
Testy syntetyczne wykazały niewielką rozbieżność między deklarowaną prędkością odczytu (160 MB/s) i zapisu danych (120 MB/s) przy wymianie dużych plików (ważących ponad 1 GB). Tablice obrazów RAW zapisywane są do pamięci dysku z prędkością około 110 MB/s. Tak więc w połączeniu z lustrzanką cyfrową Canon EOS 5D Mark IV udało się osiągnąć wynik 113 MB/s, a z reportażowym „potworem” Canonem EOS 1D X Mark II – 118 MB/s. Jednak nawet pomimo rozbieżności w charakterystyce paszportowej nadal jest to jedna z najszybszych kart tego typu.
Dożywotnia gwarancja
Nagrywanie wideo do pamięci Transcend CompactFlash 1000x nie powinno sprawiać problemów również dlatego, że obsługuje specyfikację VPG-20 (gwarancja stabilnego nagrywania wideo z prędkością co najmniej 20 MB/s) oraz posiada wbudowany algorytm korekcji błędów, który skutecznie rozpoznaje i poprawia błędy w procesie transmisji danych. Dodatkowo pendrive świetnie się czuje w temperaturach poniżej zera do -25°C i jest wyposażony w dożywotnią gwarancję producenta. Co prawda tutaj ważne jest, aby zrozumieć, że nadal ma zasób do wygenerowania, czyli 10 tysięcy cykli połączenia / rozłączenia.
Modyfikacje Transcend CompactFlash 1000x
Ceny na Transcend CompactFlash 1000x |
---|---|---|---|---|
Transcend CompactFlash 1000x 16 GB | od 126 zł | 4 oferty | ||
Transcend CompactFlash 1000x 32 GB | od 227 zł | 2 oferty | ||
Transcend CompactFlash 1000x 64 GB | od 384 zł | 4 oferty | ||
Transcend CompactFlash 1000x 128 GB | od 899 zł | 1 oferta |