Karta pamięci Transcend CompactFlash 1000x 64 GB (TS64GCF1000)
Zdjęcia 3 |
Transcend CompactFlash 1000x 64Gb |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Kup Transcend CompactFlash 1000x 64 GB
Transcend 64 GB CompactFlash 1000 karta pamięci TS64GCF1000 | 391 zł |
Transcend Compact Flash 1000x - 64GB | 491 zł |
Karta Transcend 1000x Compact Flash 64 GB (TS64GCF1000) | 497 zł |
Mnożnik 1000x to najszybsza karta CF we flocie Transcend. Jest przeznaczony do szybkiego przetwarzania dużych ilości danych, czy to serii zdjęć RAW, czy wideo 3D.
Czytaj i pisz
Rzeczywista prędkość odczytu danych jest nieco mniejsza niż wartości „po wyjęciu z pudełka” i wynosi 130 MB/s zamiast 160 MB/s. Nagrywanie odbywa się z prędkością około 100 Mb/s przy deklarowanej szybkości 120 Mb/s. Mimo rozbieżności z deklarowanymi wartościami, karta pamięci jest jedną z najszybszych w swoim rodzaju.
Cechy
Producent nie był zbyt leniwy i wyposażył pendrive'a w kilka ciekawych funkcji. Po pierwsze, karta pamięci obsługuje standard VPG-20 - z jej pomocą możesz nagrywać filmy w profesjonalnej jakości bez obaw o spadki klatek. Po drugie, urządzenie posiada wbudowany algorytm korekcji błędów, który skutecznie rozpoznaje i koryguje błędy podczas transmisji danych. Po trzecie, pendrive świetnie się czuje w temperaturach ujemnych do -25 °C.
Występ
Transcend udziela na swój produkt dożywotniej gwarancji, ale wyjaśnia, że zasób karty pamięci jest ograniczony do 10 tys. cykli podłączeń/odłączeń. Pomimo poważnego podejścia, odsetek defektów wśród przedstawicieli tego modelu jest nadal wysoki - potwierdzają to liczne recenzje na temat pendrive'a. Niemniej jednak profesjonalni fotografowie i kamerzyści chętnie wybierają kartę pamięci, ponieważ oferuje wysoką wydajność w atrakcyjnej cenie.
Modyfikacje Transcend CompactFlash 1000x
Ceny na Transcend CompactFlash 1000x |
---|---|---|---|---|
Transcend CompactFlash 1000x 16 GB | od 127 zł | 4 oferty | ||
Transcend CompactFlash 1000x 32 GB | od 227 zł | 2 oferty | ||
Transcend CompactFlash 1000x 64 GB | od 391 zł | 4 oferty | ||
Transcend CompactFlash 1000x 128 GB | od 909 zł | 1 oferta |