Karta pamięci Transcend CompactFlash 133x 16 GB (TS16GCF133)
Zdjęcia 6 |
Transcend CompactFlash 133x 16Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend CompactFlash 133x 16 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend CF133 16GB CF card MLC 133X TS16GCF133 | 96 zł |
Karta pamięci TRANSCEND CF 16 GB | 122 zł |
Karta Transcend 133x Compact Flash 16 GB (TS16GCF133) | 96 zł |
Karta pamięci TRANSCEND TS16GCF133, CompactFlash, 16 GB | 101 zł |
Karta pamięci TRANSCEND 16 GB | 103 zł |
Transcend 133x Compactflash Udma 4 16gb Memory Card Czarny TS16GCF133 | 119 zł |
Karta Transcend 133x Compact Flash 16 GB (TS16GCF133) | 126 zł |
Modyfikacje Transcend CompactFlash 133x
Ceny na Transcend CompactFlash 133x |
---|---|---|---|---|
Transcend CompactFlash 133x 1 GB | od 90 zł | 2 oferty | ||
Transcend CompactFlash 133x 2 GB | od 86 zł | 3 oferty | ||
Transcend CompactFlash 133x 4 GB | od 78 zł | 11 oferty | ||
Transcend CompactFlash 133x 8 GB | od 78 zł | 9 oferty | ||
Transcend CompactFlash 133x 16 GB | od 96 zł | 8 oferty | ||
Transcend CompactFlash 133x 32 GB | od 115 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →