Karta pamięci Transcend CFast 2.0 602 64 GB (TS64GCFX602)
Zdjęcia 3 |
Transcend CFast 2.0 602 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Transcend CFast 2.0 602
Ceny na Transcend CFast 2.0 602 |
---|---|---|---|---|
Transcend CFast 2.0 602 8 GB | od 177 zł | 3 oferty | ||
Transcend CFast 2.0 602 16 GB | od 176 zł | 2 oferty | ||
Transcend CFast 2.0 602 32 GB | od 221 zł | 3 oferty | ||
Transcend CFast 2.0 602 64 GB | od 341 zł | 2 oferty | ||
Transcend CFast 2.0 602 128 GB | od 614 zł | 4 oferty | ||
Transcend CFast 2.0 602 256 GB | od 1 009 zł | 2 oferty |
Polecamy