Карта пам'яті SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash 32 ГБ
Фото 4 |
SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash 32 ГБ
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SanDisk Extreme Pro CF - 160MB/s - 32GB | 205 zł |
Karta pamięci SANDISK Compact Flash Extreme Pro 600X 32GB | 209 zł |
Karta pamięci SANDISK Compact Flash Extreme Pro 600X 32GB 123843 | 209 zł |
SanDisk Extreme Pro CompactFlash Memory Card 32GB - SDCFXPS-032G-X46 SDCFX | 255 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash
Ціни на SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash 32 ГБ | від 179 zł | 11 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash 64 ГБ | від 382 zł | 1 пропозиція | ||
SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash 128 ГБ | від 442 zł | 12 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro 160MB/s CompactFlash 256 ГБ | від 859 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →