Karta pamięci Silicon Power Elite microSD UHS-I U1 Class10 V10 A1 64 GB (SP064GBSTXBV1V20)
32 zł Kup! Karta Silicon Power Elite MicroSDXC 64 GB Class 10 UHS-I/U1 A1 V10 (SP064GMorele.netDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Silicon Power Elite microSDXC UHS-I U1 Class10 V10 A1 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silicon Power 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silicon Power.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Silicon Power Elite microSD UHS-I U1 Class10 V10 A1
Ceny na Silicon Power Elite microSD UHS-I U1 Class10 V10 A1 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Elite microSD UHS-I U1 Class10 V10 A1 32 GB | od 26 zł | 1 oferta | ||
Silicon Power Elite microSD UHS-I U1 Class10 V10 A1 64 GB | od 32 zł | 1 oferta | ||
Silicon Power Elite microSD UHS-I U1 Class10 V10 A1 128 GB | od 56 zł | 2 oferty | ||
Silicon Power Elite microSD UHS-I U1 Class10 V10 A1 256 GB | od 94 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →