Karta pamięci Intenso microSD Card Class 10 16 GB (3413470)
Zdjęcia 3 |
Intenso microSDHC Card Class 10 16Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intenso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intenso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intenso microSD Card Class 10 16 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intenso 3413470 karta micro SD klasy 10 z adapterem | 30 zł |
Karta pamięci INTENSO micro SDHC 16GB Class 10 | 40 zł |
Karta pamięci INTENSO micro SDHC 16GB Class 10 MICROSD - CLASS 10 | 40 zł |
Karta Intenso MicroSDHC 16 GB Class 10 (3413470) | 57 zł |
Modyfikacje Intenso microSD Card Class 10
Ceny na Intenso microSD Card Class 10 |
---|---|---|---|---|
Intenso microSD Card Class 10 4 GB | od 28 zł | 5 oferty | ||
Intenso microSD Card Class 10 8 GB | od 35 zł | 4 oferty | ||
Intenso microSD Card Class 10 16 GB | od 30 zł | 6 oferty | ||
Intenso microSD Card Class 10 32 GB | od 51 zł | 4 oferty | ||
Intenso microSD Card Class 10 64 GB | od 45 zł | 3 oferty | ||
Intenso microSD Card Class 10 128 GB | od 58 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →