Karta pamięci Patriot Memory EP microSDXC V30 A1 64 GB (PEF64GEP31MCX)
Wideo 1Zdjęcia 2 |
Patriot Memory EP microSDXC V30 A1 64Gb |
|
Umiarkowanie szybka karta pamięci do smartfonów, tabletów, sprzętu fotograficznego i wideo. Dysk z pewnością poradzi sobie z szybkim działaniem aplikacji mobilnych, dla których modelowi przypisano odpowiednią klasę A1, a pendrive przeznaczony jest również do seryjnej fotografii i nagrywania wideo. W wersji 64 GB dysk mieści około 16 000 zdjęć 12 MP, 4 godziny wideo Full HD i ponad 2 godziny materiału 4K.
Dane zapisywane są na kartę pamięci z prędkością 80 MB/h, a informacje są z niej odczytywane z prędkością 90 MB/s. Jednocześnie użytkownik ma prawo liczyć na minimalną gwarantowaną prędkość zapisu na poziomie co najmniej 30 MB/s. Potwierdzeniem tego jest klasa UHS U3 oraz klasa nagrywania wideo V30. Wydajność Patriot Memory EP microSDXC V30 A1 64Gb jest utrzymywana w zakresie temperatur od -25 °C do +85 °C. Produkt objęty jest trzyletnią gwarancją producenta. Po wyjęciu z pudełka pendrive jest dostarczany z adapterem do pełnowymiarowego kalibru SD, który jest używany na pokładzie wielu kamer fotograficznych i wideo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Kup Patriot Memory EP microSDXC V30 A1 64 GB
Wszystkie ceny 7 →Karta pamięci PATRIOT PEF64GEP31MCX, MicroSDXC, 64 GB | 25 zł |
Patriot EP Series 64GB microSDXC V30 RF-SDMIC-PDP-029 | 27 zł |
Patriot Memory Karta Patriot Memory EP Pro PEF64GEP31MCX (64GB; Class 10, | 30 zł |
Karta Patriot EP Series MicroSDXC 64 GB Class 10 UHS-I/U3 A1 V30 (PEF64GEP | 27 zł |
Karta microSDXC 64GB V30 | 23 zł |
Karta Patriot Memory EP Pro PEF64GEP31MCX (64GB; Class 10, Class U3) | 18 zł |
Patriot 64GB EP microSDXC 100/80MB (odczyt/zapis) - darmowy odbiór w 22 mi | 25 zł |
Modyfikacje Patriot Memory EP microSDXC V30 A1
Ceny na Patriot Memory EP microSDXC V30 A1 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory EP microSDXC V30 A1 64 GB | od 18 zł | 8 oferty | ||
Patriot Memory EP microSDXC V30 A1 128 GB | od 27 zł | 12 oferty | ||
Patriot Memory EP microSDXC V30 A1 256 GB | od 81 zł | 12 oferty | ||
Patriot Memory EP microSDXC V30 A1 512 GB | od 166 zł | 13 oferty |