Karta pamięci Intenso SD Card UHS-I Premium 32 GB (3421480)
Zdjęcia 4 |
Intenso SDHC Card UHS-I Premium 32Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intenso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intenso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intenso SD Card UHS-I Premium 32 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta pamięci INTENSO SDHC UHS-I 32 GB Premium | 40 zł |
Karta pamięci INTENSO SDHC UHS-I 32 GB Premium SD - UHS-I - PREMIUM | 40 zł |
Modyfikacje Intenso SD Card UHS-I Premium
Ceny na Intenso SD Card UHS-I Premium |
---|---|---|---|---|
Intenso SD Card UHS-I Premium 16 GB | od 35 zł | 5 oferty | ||
Intenso SD Card UHS-I Premium 32 GB | od 40 zł | 3 oferty | ||
Intenso SD Card UHS-I Premium 64 GB | od 50 zł | 4 oferty | ||
Intenso SD Card UHS-I Premium 128 GB | od 66 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →