Карта пам'яті Lexar Play microSDXC UHS-I 1 ТБ (LMSPLAY001T-BNNNG)
Lexar Play microSDXC UHS-I 1Tb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar Play microSDXC UHS-I 1 ТБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PAMIĘCI MICRO SDXC 1TB UHS-I/PLAY LMSPLAY001T-BNNNG LEXAR | 716 zł |
Lexar PLAY 1 TB microSDXC UHS-I R150 RF-SDMIC-LXE-062 | 619 zł |
Karta Pamięci Lexar Play Microsdxc Uhs-I R150 1Tb | 487 zł |
Lexar Play UHS-I 1024 GB, micro SDXC, Flash memory class 10 ...nie z tej z | 655 zł |
Lexar PLAY MicroSDXC 1 TB Class 10 UHS-I/U1 A2 V30 | 492 zł |
Модификації Lexar Play microSDXC UHS-I
Ціни на Lexar Play microSDXC UHS-I |
---|---|---|---|---|
Lexar Play microSDXC UHS-I 128 ГБ | від 67 zł | 6 пропозицій | ||
Lexar Play microSDXC UHS-I 256 ГБ | від 97 zł | 6 пропозицій | ||
Lexar Play microSDXC UHS-I 512 ГБ | від 192 zł | 6 пропозицій | ||
Lexar Play microSDXC UHS-I 1 ТБ | від 487 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →