Карта пам'яті Transcend CompactFlash 133x 8 ГБ (TS8GCF133)
Фото 6 |
Transcend CompactFlash 133x 8Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend CompactFlash 133x 8 ГБ
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend Compact Flash 133x - 50MB/s - 8GB | 110 zł |
Karta pamięci TRANSCEND CF, 8 GB, 133x | 84 zł |
Transcend CF 8GB TS8GCF133 RF-CF-TRN-014 | 93 zł |
Karta pamięci TRANSCEND CF 8 GB Plastikowy pokrowiec | 109 zł |
Karta Transcend 133x Compact Flash 8 GB (TS8GCF133) | 85 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації Transcend CompactFlash 133x
Ціни на Transcend CompactFlash 133x |
---|---|---|---|---|
Transcend CompactFlash 133x 1 ГБ | від 82 zł | 6 пропозицій | ||
Transcend CompactFlash 133x 2 ГБ | від 68 zł | 10 пропозицій | ||
Transcend CompactFlash 133x 4 ГБ | від 82 zł | 9 пропозицій | ||
Transcend CompactFlash 133x 8 ГБ | від 79 zł | 10 пропозицій | ||
Transcend CompactFlash 133x 16 ГБ | від 101 zł | 7 пропозицій | ||
Transcend CompactFlash 133x 32 ГБ | від 115 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →