Карта пам'яті A-Data Premier Pro microSD UHS-I U3 Class 10 V30S 128 ГБ
A-Data Premier Pro microSDXC UHS-I U3 Class 10 V30S 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data Premier Pro microSD UHS-I U3 Class 10 V30S 128 ГБ
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Adata Karta pamięci microSD Premier Pro 128 GB UHS1 U3 V30 A2 + adapter SF | 59 zł |
Karta pamięci ADATA microSDXC Premier Pro 128GB | 63 zł |
ADATA Premier Pro microSDXC 128GB 100R/80W UHS-I U3 Class 10 A2 V30S + Ada | 63 zł |
Adata microSD 128GB 100MB/s AUSDX128GUI3V30SA2-RA1 | 67 zł |
Karta pamięci ADATA microSDXC Premier Pro 128GB | 63 zł |
ще 14 пропозицій
Модификації A-Data Premier Pro microSD UHS-I U3 Class 10 V30S
Ціни на A-Data Premier Pro microSD UHS-I U3 Class 10 V30S |
---|---|---|---|---|
A-Data Premier Pro microSD UHS-I U3 Class 10 V30S 64 ГБ | від 33 zł | 13 пропозицій | ||
A-Data Premier Pro microSD UHS-I U3 Class 10 V30S 128 ГБ | від 58 zł | 20 пропозицій | ||
A-Data Premier Pro microSD UHS-I U3 Class 10 V30S 256 ГБ | від 118 zł | 7 пропозицій | ||
A-Data Premier Pro microSD UHS-I U3 Class 10 V30S 512 ГБ | від 214 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →