Karta pamięci Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC 512 GB (LSD1800512G-BNNNG)
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC 512Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC 512 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lexar Professional Gold 1800x SD - 280MB/s - 512GB | 806 zł |
Lexar SDXC 512GB Professional 1800x UHS-II U3 ( 180/270 MB/s ) RF-SD-LXE-0 | 879 zł |
Lexar Pro 512GB 1800x U3 V60 UHS-II (w magazynie!) | 899 zł |
Karta Pamięci Lexar Pro 1800X Sdxc U3 (V60) Uhs-Ii R270/W180 512Gb | 829 zł |
Karta pamięci Lexar Pro 1800x SDXC U3 (V60) UHS-II R270/W180 512GB | 899 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC
Ceny na Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC |
---|---|---|---|---|
Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC 64 GB | od 129 zł | 7 oferty | ||
Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC 128 GB | od 206 zł | 7 oferty | ||
Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC 256 GB | od 425 zł | 6 oferty | ||
Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC 512 GB | od 806 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →