Karta pamięci Sony SD SF-G Tough Series 128 GB (SF-G128T)
Zdjęcia 4 |
Sony SDXC SF-G Tough Series 128Gb |
|
Ochrona przed kurzem, wilgocią, wstrząsami
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sony SD SF-G Tough Series 128 GB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony SF-G series TOUGH SF-G128T 128GB | 874 zł |
Sony SF-G Tough SDXC 128GB UHS-II U3 V90 300MB/s (w magazynie!) | 1 399 zł |
Karta Sony SF-G Tough SDHC 128 GB Class 10 UHS-II U3 V90 (SF-G128T/T1) | 821 zł |
Sony 128GB SDXC card Tough series, Class 10, UHS-II ...nie z tej ziemi - O | 1 037 zł |
Sony | Wytrzymała karta pamięci | UHS-II | 128 GB | Złącze SDXC | Pamięć f | 1 041 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Sony SD SF-G Tough Series
Ceny na Sony SD SF-G Tough Series |
---|---|---|---|---|
Sony SD SF-G Tough Series 32 GB | od 304 zł | 2 oferty | ||
Sony SD SF-G Tough Series 64 GB | od 533 zł | 1 oferta | ||
Sony SD SF-G Tough Series 128 GB | od 821 zł | 9 oferty | ||
Sony SD SF-G Tough Series 256 GB | od 1 686 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →