Karta pamięci Sony SD SF-G Series 64 GB
Sony SDXC SF-G Series 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sony SD SF-G Series 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony Sdxc SF-G64T/T1 Karta Pamięci Czarny 64GB | 422 zł |
Sony SF-G Tough SDXC 64GB UHS-II U3 V90 300MB/s (w magazynie!) | 599 zł |
Karta pamięci Sony SDXC 64GB TOUGH 300/299 MB/s (SF-G64T) SF64TG - Raty (r | 499 zł |
Sony 64GB SDXC Tough UHS-II U3 V90 300MB/s - darmowy odbiór w 22 miastach | 669 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →