Karta pamięci Sony XQD G Series 64 GB (QD-G64)
Wideo 3Zdjęcia 3 |
Sony XQD G Series 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sony XQD G Series 64 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony Karta pamięci flash QDG64F/J XQD 64 GB XQD 440 Mb/s | 686 zł |
Sony G-Series QD-G64E 64GB | 590 zł |
Karta Sony XQD QDG64F XQD 64 GB (QDG64F) | 567 zł |
Sony XQD G 64GB 440 mb/s (w magazynie!) | 751 zł |
Sony XQD 64GB | 672 zł |
Sony Xqd G 64gb Memory Card Czarny QDG64F | 607 zł |
Sony Profesjonalna karta pamięci XQD z serii G 64 GB QD-G64F/J czarna QDG6 | 520 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Sony XQD G Series
Ceny na Sony XQD G Series |
---|---|---|---|---|
Sony XQD G Series 64 GB | od 520 zł | 7 oferty | ||
Sony XQD G Series 120 GB | od 842 zł | 3 oferty | ||
Sony XQD G Series 240 GB | od 1 560 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →