Карта пам'яті Sony SD SF-G Series 64 ГБ
Sony SDXC SF-G Series 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony SD SF-G Series 64 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sony Sdxc SF-G64T/T1 Karta Pamięci Czarny 64GB | 425 zł |
Sony SF-G Series SF-G64 64GB | 485 zł |
Sony SF-G Tough SDXC 64GB UHS-II U3 V90 300MB/s (w magazynie!) | 599 zł |
Karta pamięci Sony SDXC 64GB TOUGH 300/299 MB/s (SF-G64T) SF64TG - Raty (r | 499 zł |
Sony 64GB SDXC Tough UHS-II U3 V90 300MB/s - darmowy odbiór w 22 miastach | 669 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →