Карта пам'яті Sony SD SF-G Tough Series 64 ГБ (SF-G64T)
Фото 4 | 533 zł Купити! Sony Sdxc G Tough Series Memory Card 64gb Złocisty SF64TGtradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись |
Sony SDXC SF-G Tough Series 64Gb |
|
Пило-, волого-, ударозахист
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Sony SD SF-G Tough Series
Ціни на Sony SD SF-G Tough Series |
---|---|---|---|---|
Sony SD SF-G Tough Series 32 ГБ | від 304 zł | 2 пропозиції | ||
Sony SD SF-G Tough Series 64 ГБ | від 533 zł | 1 пропозиція | ||
Sony SD SF-G Tough Series 128 ГБ | від 821 zł | 8 пропозицій | ||
Sony SD SF-G Tough Series 256 ГБ | від 1 686 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →