Карта пам'яті Sony XQD G Series 240 ГБ (QD-G240F/J)
Відео 3Фото 3 |
Sony XQD G Series 240Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony XQD G Series 240 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sony 240 GB 256 GB wstępnie format 5 x TOUGH XQD karta pamięci flash - ser | 1 715 zł |
Sony XQD G 240GB 440 mb/s (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 1 927 zł |
Sony Xqd G 240gb Memory Card Czarny,Posrebrzany QDG240F | 1 560 zł |
Відеоогляди
Модификації Sony XQD G Series
Ціни на Sony XQD G Series |
---|---|---|---|---|
Sony XQD G Series 64 ГБ | від 520 zł | 7 пропозицій | ||
Sony XQD G Series 120 ГБ | від 842 zł | 7 пропозицій | ||
Sony XQD G Series 240 ГБ | від 1 560 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →