Karta pamięci Emtec SDXC UHS-II U3 V90 SpeedIN Pro+ 256 GB (ECMSD256GUHS2V90)
Emtec SDXC UHS-II U3 V90 SpeedIN Pro+ 256Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Emtec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Emtec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Emtec SDXC UHS-II U3 V90 SpeedIN Pro+
Ceny na Emtec SDXC UHS-II U3 V90 SpeedIN Pro+ |
---|---|---|---|---|
Emtec SDXC UHS-II U3 V90 SpeedIN Pro+ 64 GB | od 260 zł | 1 oferta | ||
Emtec SDXC UHS-II U3 V90 SpeedIN Pro+ 128 GB | od 542 zł | 1 oferta | ||
Emtec SDXC UHS-II U3 V90 SpeedIN Pro+ 256 GB | od 738 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →