Карта пам'яті Kingston SD Canvas React Plus 256 ГБ
Відео 3Фото 14 |
Kingston SDXC Canvas React Plus 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston SD Canvas React Plus 256 ГБ
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston Karta pamięci Canvas React Plus 256 GB SDXC UHS-II 300R/260W U3 V | 834 zł |
Kingston Canvas React Plus V90 SD - 300MB/s - 256GB | 926 zł |
Kingston SDXC Canvas React Plus 256GB 300R/260W UHS-II U3 RF-SD-KNG-199 | 879 zł |
Karta Kingston Canvas React Plus SDXC 256 GB Class 10 UHS-II/U3 V90 (SDR2/ | 879 zł |
Kingston Karta pamięci SD 256GB Canvas React Plus 300/260 UHS-II U3 | 890 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston SD Canvas React Plus
Ціни на Kingston SD Canvas React Plus |
---|---|---|---|---|
Kingston SD Canvas React Plus 32 ГБ | від 95 zł | 10 пропозицій | ||
Kingston SD Canvas React Plus 64 ГБ | від 185 zł | 14 пропозицій | ||
Kingston SD Canvas React Plus 128 ГБ | від 375 zł | 12 пропозицій | ||
Kingston SD Canvas React Plus 256 ГБ | від 834 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →