Карта пам'яті Kingston SD Canvas React Plus 32 ГБ
Відео 3Фото 14 |
Kingston SDHC Canvas React Plus 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston SD Canvas React Plus 32 ГБ
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston Canvas React Plus karta pamięci SDHC 32 GB UHS-II 300R/260W U3 V9 | 95 zł |
Kingston Canvas React Plus V90 SD - 300MB/s - 32GB | 108 zł |
Kingston SDHC Canvas React Plus 32GB 300R/260W UHS-II U3 RF-SD-KNG-202 | 96 zł |
Karta pamięci, KINGSTON, SDXC Canvas React Plus 32GB | 103 zł |
Karta pamięci Kingston Canvas React Plus 32GB SDHC UHS-II (300R/260W) (SDR | 139 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Kingston SD Canvas React Plus
Ціни на Kingston SD Canvas React Plus |
---|---|---|---|---|
Kingston SD Canvas React Plus 32 ГБ | від 95 zł | 10 пропозицій | ||
Kingston SD Canvas React Plus 64 ГБ | від 185 zł | 15 пропозицій | ||
Kingston SD Canvas React Plus 128 ГБ | від 375 zł | 12 пропозицій | ||
Kingston SD Canvas React Plus 256 ГБ | від 834 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →