Karta pamięci Lexar Professional 2000x SD UHS-II V90 128 GB
Zdjęcia 3 |
Lexar Professional 2000x SDHC UHS-II V90 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar Professional 2000x SD UHS-II V90 128 GB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEXAR Karta SDXC 128 Go 2000X V2 Professional 150 Mo/s klasa 10 UHS-II U3 | 1 120 zł |
Lexar SDXC 128GB Professional 2000x UHS-II U3 ( 260/300 MB/s ) RF-SD-LXE-0 | 519 zł |
Karta Lexar Professional 2000x SDXC 128 GB Class 10 UHS-II/U3 V90 (LSD2000 | 519 zł |
Lexar SDXC 128GB 2000x Professional UHS-II V90 (w magazynie!) czytnik grat | 569 zł |
Karta Pamięci Lexar Pro 2000X Sdhc/Sdxc Uhs-Ii U3(V90) R300/W260 (W/O Card | 499 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Lexar Professional 2000x SD UHS-II V90
Ceny na Lexar Professional 2000x SD UHS-II V90 |
---|---|---|---|---|
Lexar Professional 2000x SD UHS-II V90 32 GB | od 219 zł | 3 oferty | ||
Lexar Professional 2000x SD UHS-II V90 64 GB | od 289 zł | 7 oferty | ||
Lexar Professional 2000x SD UHS-II V90 128 GB | od 499 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →