Карта пам'яті Lexar Professional 2000x SD UHS-II V90 128 ГБ
Фото 3 |
Lexar Professional 2000x SDHC UHS-II V90 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar Professional 2000x SD UHS-II V90 128 ГБ
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LEXAR Karta SDXC 128 Go 2000X V2 Professional 150 Mo/s klasa 10 UHS-II U3 | 1 120 zł |
Lexar SDXC 128GB Professional 2000x UHS-II U3 ( 260/300 MB/s ) RF-SD-LXE-0 | 519 zł |
Karta Lexar Professional 2000x SDXC 128 GB Class 10 UHS-II/U3 V90 (LSD2000 | 519 zł |
Lexar SDXC 128GB 2000x Professional UHS-II V90 (w magazynie!) czytnik grat | 569 zł |
Karta Pamięci Lexar Pro 2000X Sdhc/Sdxc Uhs-Ii U3(V90) R300/W260 (W/O Card | 499 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації Lexar Professional 2000x SD UHS-II V90
Ціни на Lexar Professional 2000x SD UHS-II V90 |
---|---|---|---|---|
Lexar Professional 2000x SD UHS-II V90 32 ГБ | від 219 zł | 3 пропозиції | ||
Lexar Professional 2000x SD UHS-II V90 64 ГБ | від 289 zł | 7 пропозицій | ||
Lexar Professional 2000x SD UHS-II V90 128 ГБ | від 499 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →