Karta pamięci Emtec SD UHS-I U1 Elite Gold 32 GB (ECMSD32GHC10GP)
Emtec SDHC UHS-I U1 Elite Gold 32Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Emtec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Emtec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Emtec SD UHS-I U1 Elite Gold
Ceny na Emtec SD UHS-I U1 Elite Gold |
---|---|---|---|---|
Emtec SD UHS-I U1 Elite Gold 16 GB | od 141 zł | 1 oferta | ||
Emtec SD UHS-I U1 Elite Gold 32 GB | od 143 zł | 2 oferty | ||
Emtec SD UHS-I U1 Elite Gold 64 GB | od 46 zł | 1 oferta | ||
Emtec SD UHS-I U1 Elite Gold 128 GB | od 77 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →