Karta pamięci Lexar Professional 2000x SD UHS-II 256 GB (LSD2000256G-BNNNG)
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Lexar Professional 2000x SDXC UHS-II 256Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar Professional 2000x SD UHS-II 256 GB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lexar Professional Gold 2000x SD - 300MB/s - 256GB | 897 zł |
Lexar SDXC 256GB Professional 2000x UHS-II U3 ( 260/300 MB/s ) RF-SD-LXE-0 | 949 zł |
Karta Lexar Professional 2000x SDXC 256 GB Class 10 UHS-II/U3 V90 (LSD2000 | 997 zł |
Lexar SDXC 256GB 2000x Pro UHS-II V90 U3 (w magazynie!) czytnik gratis! | 949 zł |
Karta Pamięci Lexar Pro 2000X Sdhc/Sdxc Uhs-Ii U3(V90) R300/W260 (W/O Card | 899 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Lexar Professional 2000x SD UHS-II
Ceny na Lexar Professional 2000x SD UHS-II |
---|---|---|---|---|
Lexar Professional 2000x SD UHS-II 64 GB | od 521 zł | 1 oferta | ||
Lexar Professional 2000x SD UHS-II 128 GB | od 1 063 zł | 1 oferta | ||
Lexar Professional 2000x SD UHS-II 256 GB | od 897 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →