Karta pamięci Team Group microSDHC Class 10 500x 32 GB
Team Group microSDHC Class 10 500x 32Gb 16 GB32 GB |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Team Group 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Team Group.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Team Group microSDHC Class 10 500x 32 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Team Group 32 GB Micro SDHC karta pamięci flash TUSDH32GCL10U03 | 31 zł |
Karta TeamGroup 500x MicroSDHC 32 GB Class 10 UHS-I (TUSDH32GCL10U03) | 90 zł |
Karta Pamięci TEAM GROUP, Micro SDHC, 32 GB, Class V10 +Adapter | 94 zł |
Modyfikacje Team Group microSDHC Class 10 500x
Ceny na Team Group microSDHC Class 10 500x |
---|---|---|---|---|
Team Group microSDHC Class 10 500x 16 GB | od 94 zł | 2 oferty | ||
Team Group microSDHC Class 10 500x 32 GB | od 31 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →