Karta pamięci Team Group microSDHC Class 10 8 GB
Team Group microSDHC Class 10 8Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Team Group 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Team Group.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Team Group microSDHC Class 10 8 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Team Group 8 GB C10 karta pamięci flash micro SD TUSDH8GCL1003 | 60 zł |
Team Group Group memory card Micro SDHC 8GB Class 10 +Ad | 27 zł |
Karta pamięci TEAM GROUP TUSDH8GCL1003, microSDHC, 8 GB + adapter | 93 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →