Karta pamięci Apacer microSDHC R85 UHS-I U1 Class 10 32 GB (AP32GMCSH10U5-R)
Apacer microSDHC R85 UHS-I U1 Class 10 32Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apacer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apacer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Apacer microSDHC R85 UHS-I U1 Class 10 32 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Apacer microSDHC UHS-I U1 Class10 karta pamięci 32 GB klasa 10 karty pamię | 60 zł |
Karta Pamięci Apacer, Micro SDHC, 32 GB, Class V10 +adapter | 25 zł |
Karta Apacer Secure Digital MicroSDHC 32 GB Class 10 UHS-I/U1 (AP32GMCSH10 | 23 zł |
Apacer Karta pamięci Secure Digital Card V10, 32GB, micro SDHC, AP32GMCSH1 | 20 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →