Karta pamięci GOODRAM microSDXC IRDM V30 UHS I U3 256 GB (IR-M3AA-2560R12)
Zdjęcia 3 |
GOODRAM microSDXC IRDM V30 UHS I U3 256Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM microSDXC IRDM V30 UHS I U3 256 GB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
microSD 256GB CARD UHS I U3 adapter - detaliczny bliste IR-M3AA-2560R12 | 207 zł |
GOODRAM IRDM 256GB microSD UHS-I U3 + adapter RF-SDMIC-GR-110 | 140 zł |
Karta pamięci GOODRAM IRDM microSDXC 256GB | 142 zł |
Karta pamięci GOODRAM IRDM microSDXC 256GB IR-M3AA-2560R12 | 140 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje GOODRAM microSDXC IRDM V30 UHS I U3
Ceny na GOODRAM microSDXC IRDM V30 UHS I U3 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM microSDXC IRDM V30 UHS I U3 64 GB | od 44 zł | 14 oferty | ||
GOODRAM microSDXC IRDM V30 UHS I U3 128 GB | od 74 zł | 14 oferty | ||
GOODRAM microSDXC IRDM V30 UHS I U3 256 GB | od 140 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →