Karta pamięci GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 256 GB
GOODRAM microSDXC IRDM V30 UHS I U3 A2 256Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 256 GB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodram IR-M2AA-2560R12 Karta Pamięci Czarny 256 GB | 135 zł |
GOODRAM Karta pamięci microSD IRDM 256GB UHS-I U3 A2 + adapter SFGODMD256M | 164 zł |
GOODRAM micro SDXC IRDM 256GB V30 A2 (UHS I U3) + adapter RF-SDMIC-GR-113 | 130 zł |
GOODRAM Karta pamięci microSD IRDM 256GB UHS-I U3 A2 + adapter | 187 zł |
GOODRAM Karta pamięci microSD IRDM 256GB UHS-I U3 A2 + adapter 68731 | 164 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2
Ceny na GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 32 GB | od 26 zł | 6 oferty | ||
GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 64 GB | od 34 zł | 15 oferty | ||
GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 128 GB | od 55 zł | 17 oferty | ||
GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 256 GB | od 130 zł | 10 oferty | ||
GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 512 GB | od 272 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →