Pamięć RAM GOODRAM IRDM DDR5 2x16Gb IR-5600D564L30S/32GDC
Zdjęcia 6 |
GOODRAM IR-5600D564L30S/32GDC |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM IRDM DDR5 2x16Gb IR-5600D564L30S/32GDC
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOODRAM Pamięć DDR5 IRDM 32GB(2*16GB)/5600 CL30 czarna SAGOD503256IR20 | 478 zł |
GOODRAM IRDM 32GB [2x16GB 5600MHz DDR5 CL30 DIMM] RD-DDR5-GR-011 | 477 zł |
Pamięć RAM GOODRAM IRDM 32GB 5600MHz | 476 zł |
GOODRAM DDR5 IRDM 32GB(2*16GB)/5600 CL30 czarna IR-5600D564L30S/32GDC | 497 zł |
Pamięć RAM GOODRAM IRDM 32GB 5600MHz | 476 zł |
pokaż 13 ofert
Modyfikacje GOODRAM IRDM DDR5 2x16Gb
Ceny na GOODRAM IRDM DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM IRDM DDR5 2x16Gb IR-5600D564L30S/32GDC | od 476 zł | 18 oferty | ||
GOODRAM IRDM DDR5 2x16Gb IR-6000D564L30S/32GDC | od 505 zł | 14 oferty | ||
GOODRAM IRDM DDR5 2x16Gb IR-6400D564L32S/32GDC | od 538 zł | 19 oferty | ||
GOODRAM IRDM DDR5 2x16Gb IR-6800D564L34S/32GDC | od 538 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →