SSD GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-1K0-80 1 TB
Wideo 1Zdjęcia 6 |
GOODRAM IRP-SSDPR-P44S-1K0-80 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-1K0-80 1 TB
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodram Dysk Twardy IRDM Pro Slim SSD TLC 3D NAND 1 TB SSD S0237530 | 304 zł |
GOODRAM IRDM PRO SLIM M2 PCIe 4x4 NVMe 1TB HD-SSDM2-GR-079 | 408 zł |
Dysk do PS5 GOODRAM IRDM Pro Slim 1TB SSD | 412 zł |
Dysk do PS5 GOODRAM IRDM Pro Slim 1TB SSD IRP-SSDPR-P44S-1K0-80 | 406 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-1K0-80
Ceny na GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-1K0-80 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-1K0-80 1 TB | od 338 zł | 16 oferty | ||
GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-2K0-80 2 TB | od 664 zł | 10 oferty | ||
GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-4K0-80 4 TB | od 1 361 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →