SSD GOODRAM PX600 SSDPR-PX600-2K0-80 2 TB
Zdjęcia 7 |
GOODRAM SSDPR-PX600-2K0-80 |
|
GOODRAM PX600 to niedrogi dysk SSD M.2 będący doskonałym przykładem nowoczesnego konia roboczego, wybieranego przez 90% kupujących. Jest wystarczająco szybki, aby poradzić sobie z ciężkim przenoszeniem dużych plików i wielowarstwowymi archiwami pełnymi mniejszych plików. Jednocześnie jest na tyle niezawodny, że nie ulega przegrzaniu, spadkom prędkości i utracie wydajności. A najważniejsze, że okazał się na tyle tani, że po 3-4 latach dało się go wymienić na coś szybszego i nowocześniejszego.
PX600 wykonany jest w nowoczesnej obudowie M.2 NVMe i wyposażony w interfejs PCI-E czwartej generacji, dzięki czemu może pracować z danymi z maksymalną prędkością do 5000 MB/s. Podstawą jest wielowarstwowa pamięć flash 3D NAND o dużej wydajności pracy z blokami 4K (IOPS). Producent twierdzi, że czas pracy wynosi 2 miliony godzin, a zasoby do ponownego zapisu wynoszą 600 TB dla wersji 2 TB.
Dzięki swojej uniwersalności dysk może współpracować z szeroką gamą gadżetów: format M.2-2280 zapewnia kompatybilność z większością nowoczesnych laptopów, ultrabooków i płyt głównych, obsługę magistrali PCI-E 4.0 z szybkością 5000 MB/ s pozwoliło mu uzyskać certyfikat dla PlayStation 5, a wsteczna kompatybilność z PCI-E 3.0 umożliwia korzystanie z tego dysku z przestarzałymi podzespołami.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Kup GOODRAM PX600 SSDPR-PX600-2K0-80 2 TB
Wszystkie ceny 10 →GOODRAM Dysk SSD PX600 2TB M.2 PCIe 4x4 NVMe 2280 DGGODWKT02PX600 | 577 zł |
GOODRAM PX600 M2 PCIe NVMe 2TB HD-SSDM2-GR-075 | 516 zł |
Dysk GOODRAM PX600 2TB SSD | 526 zł |
Dysk GOODRAM PX600 2TB SSD SSDPR-PX600-2K0-80 | 520 zł |
Modyfikacje GOODRAM PX600 SSDPR-PX600-2K0-80
Ceny na GOODRAM PX600 SSDPR-PX600-2K0-80 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM PX600 SSDPR-PX600-250-80 250 GB | od 120 zł | 9 oferty | ||
GOODRAM PX600 SSDPR-PX600-500-80 500 GB | od 179 zł | 11 oferty | ||
GOODRAM PX600 SSDPR-PX600-1K0-80 1 TB | od 280 zł | 12 oferty | ||
GOODRAM PX600 SSDPR-PX600-2K0-80 2 TB | od 515 zł | 11 oferty |