SSD GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-256-G2 256 GB
Zdjęcia 6 |
GOODRAM SSDPR-CX400-256-G2 2022 rokCX (stabilne 2.5") |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-256-G2 256 GB
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodram Generacja 2 SSDPR-CX400-G2 Dysk SSD 256 GB Czarny SSDPR-CX400-256- | 89 zł |
GOODRAM Dysk SSD GOODRAM CX400 GEN.2 256GB SATA III 2,5 cala Czarny | 97 zł |
GOODRAM Dysk SSD CX400-G2 256GB SATA3 2,5 7mm DGGODWB256CX4G2 | 89 zł |
GOODRAM CX400 Gen.2 256GB HD-SSD25-GR-141 | 92 zł |
Dysk GOODRAM CX400 256GB SSD | 100 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-256-G2
Ceny na GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-256-G2 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-128-G2 128 GB | od 60 zł | 30 oferty | ||
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-256-G2 256 GB | od 89 zł | 26 oferty | ||
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-512-G2 512 GB | od 138 zł | 31 oferta | ||
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-01T-G2 1 TB | od 186 zł | 30 oferty | ||
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-02T-G2 2 TB | od 525 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →