SSD PNY CS900 SSD7CS900-250-RB 250 GB
Wideo 14Zdjęcia 6 |
PNY SSD7CS900-250-RB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PNY CS900 SSD7CS900-250-RB 250 GB
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PNY CS900 Internal SSD SATA III 25 Inch 250GB Read speed up to 535MB/s SSD | 99 zł |
PNY CS900 SSD - 250GB - SATA-600 - 2.5" | 127 zł |
PNY Dysk SSD 250GB SSD7CS900-250-RB DGPNYWB250CS900 | 97 zł |
PNY CS900 250GB HD-SSD25-PNY-008 | 102 zł |
PNY Dysk SSD 250GB SSD7CS900-250-RB 106311 | 99 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje PNY CS900 SSD7CS900-250-RB
Ceny na PNY CS900 SSD7CS900-250-RB |
---|---|---|---|---|
PNY CS900 SSD7CS900-120-PB 120 GB | od 70 zł | 6 oferty | ||
PNY CS900 SSD7CS900-240-PB 240 GB | od 70 zł | 6 oferty | ||
PNY CS900 SSD7CS900-250-RB 250 GB | od 97 zł | 11 oferty | ||
PNY CS900 SSD7CS900-480-PB 480 GB | od 219 zł | 1 oferta | ||
PNY CS900 SSD7CS900-500-RB 500 GB | od 168 zł | 13 oferty | ||
PNY CS900 SSD7CS900-960-PB 960 GB | od 413 zł | 3 oferty | ||
PNY CS900 SSD7CS900-1TB-RB 1 TB | od 249 zł | 7 oferty | ||
PNY CS900 SSD7CS900-2TB-RB 2 TB | od 510 zł | 12 oferty | ||
PNY CS900 SSD7CS900-4TB-RB 4 TB | od 1 267 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →