SSD PNY CS900 SSD7CS900-120-PB 120 GB
Wideo 14Zdjęcia 6 |
PNY SSD7CS900-120-PB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PNY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PNY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PNY CS900 SSD7CS900-120-PB 120 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PNY CS900 120GB HD-SSD25-PNY-001 | 86 zł |
Dysk PNY CS900 120GB SSD | 70 zł |
Dysk PNY CS900 120GB SSD SSD7CS900-120-PB | 70 zł |
Dysk SSD PNY CS900 120GB 2.5" SATA III (SSD7CS900-120-PB) | 86 zł |
Pny CS900 6783342 Wewnętrzna Pamięć Flash SSD 120 GB Czarny SSD7CS900-120- | 95 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje PNY CS900 SSD7CS900-120-PB
Ceny na PNY CS900 SSD7CS900-120-PB |
---|---|---|---|---|
PNY CS900 SSD7CS900-120-PB 120 GB | od 70 zł | 6 oferty | ||
PNY CS900 SSD7CS900-240-PB 240 GB | od 70 zł | 6 oferty | ||
PNY CS900 SSD7CS900-250-RB 250 GB | od 96 zł | 11 oferty | ||
PNY CS900 SSD7CS900-480-PB 480 GB | od 219 zł | 1 oferta | ||
PNY CS900 SSD7CS900-500-RB 500 GB | od 168 zł | 13 oferty | ||
PNY CS900 SSD7CS900-960-PB 960 GB | od 412 zł | 3 oferty | ||
PNY CS900 SSD7CS900-1TB-RB 1 TB | od 249 zł | 7 oferty | ||
PNY CS900 SSD7CS900-2TB-RB 2 TB | od 510 zł | 12 oferty | ||
PNY CS900 SSD7CS900-4TB-RB 4 TB | od 1 267 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →