SSD MSI SPATIUM S270 SATA 2.5" S78-440N070-P83 240 GB
Wideo 2Zdjęcia 5 |
MSI S78-440N070-P83 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MSI SPATIUM S270 SATA 2.5" S78-440N070-P83 240 GB
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI SPATIUM S270 SATA 25" - Dysk twardy 240GB SATA III 6Gbps 10020mm x 698 | 152 zł |
MSI Dysk SSD SPATIUM S270 240GB 2,5 cala SATA3 500/400MB/s DGMSIWB240S2700 | 130 zł |
Dysk MSI Spatium S270 240GB SSD | 110 zł |
MSI Spatium S270 240GB 2,5" | 110 zł |
Dysk MSI Spatium S270 240GB SSD | 110 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje MSI SPATIUM S270 SATA 2.5" S78-440N070-P83
Ceny na MSI SPATIUM S270 SATA 2.5" S78-440N070-P83 |
---|---|---|---|---|
MSI SPATIUM S270 SATA 2.5" S78-440N070-P83 240 GB | od 110 zł | 11 oferty | ||
MSI SPATIUM S270 SATA 2.5" S78-440E350-P83 480 GB | od 153 zł | 13 oferty | ||
MSI SPATIUM S270 SATA 2.5" S78-440P130-P83 960 GB | od 279 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →