SSD PNY CS900 SSD7CS900-240-PB 240 GB
Wideo 14Zdjęcia 6 |
PNY SSD7CS900-240-PB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PNY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PNY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PNY CS900 SSD7CS900-240-PB 240 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk PNY CS900 240GB SSD | 70 zł |
Dysk twardy SSD PNY CS900, 2.5', 240 GB, SATA III, 515 MB/s | 100 zł |
PNY 240GB 2,5'' SATA SSD CS900 | 100 zł |
Pny Cs900 240gb Sata Ssd Czarny SSD7CS900-240-PB | 124 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje PNY CS900 SSD7CS900-240-PB
Ceny na PNY CS900 SSD7CS900-240-PB |
---|---|---|---|---|
PNY CS900 SSD7CS900-120-PB 120 GB | od 70 zł | 6 oferty | ||
PNY CS900 SSD7CS900-240-PB 240 GB | od 70 zł | 6 oferty | ||
PNY CS900 SSD7CS900-250-RB 250 GB | od 97 zł | 11 oferty | ||
PNY CS900 SSD7CS900-480-PB 480 GB | od 219 zł | 1 oferta | ||
PNY CS900 SSD7CS900-500-RB 500 GB | od 168 zł | 13 oferty | ||
PNY CS900 SSD7CS900-960-PB 960 GB | od 413 zł | 3 oferty | ||
PNY CS900 SSD7CS900-1TB-RB 1 TB | od 249 zł | 7 oferty | ||
PNY CS900 SSD7CS900-2TB-RB 2 TB | od 510 zł | 12 oferty | ||
PNY CS900 SSD7CS900-4TB-RB 4 TB | od 1 267 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →