SSD PNY CS2130 M280CS2130-2TB-RB 2 TB
Wideo 5Zdjęcia 3 |
PNY M280CS2130-2TB-RB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PNY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PNY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje PNY CS2130 M280CS2130-2TB-RB
Ceny na PNY CS2130 M280CS2130-2TB-RB |
---|---|---|---|---|
PNY CS2130 M280CS2130-500-RB 500 GB | od 150 zł | 3 oferty | ||
PNY CS2130 M280CS2130-1TB-RB 1 TB | od 270 zł | 3 oferty | ||
PNY CS2130 M280CS2130-2TB-RB 2 TB | od 1 532 zł | 1 oferta | ||
PNY CS2130 M280CS2130-4TB-RB 4 TB | od 999 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →