SSD HP EX950 5MS24AA 2 ТБ
Відео 2 |
HP 5MS24AA 512 ГБ2 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP EX950 5MS24AA 2 ТБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dysk SSD HP EX950 2TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe (5MS24AA#ABB) | 1 116 zł |
Dysk SSD HP EX950, M.2 (2280), 2 TB, PCI Express, 2900 MB/s | 1 201 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! HP Dysk SSD EX950 2TB, M.2 PCIe Gen3 x4 NVMe, 3500/2 | 1 100 zł |
Dysk SSD HP EX950 2TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe (5MS24AA#ABB) | 1 111 zł |
Відеоогляди
Модификації HP EX950 5MS24AA
Ціни на HP EX950 5MS24AA |
---|---|---|---|---|
HP EX950 5MS22AA 512 ГБ | від 256 zł | 5 пропозицій | ||
HP EX950 5MS24AA 2 ТБ | від 1 111 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →