SSD AFOX SD250 SD250-256GN 256 GB
Zdjęcia 7 |
AFOX SD250-256GN |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AFOX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AFOX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AFOX SD250 SD250-256GN 256 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AFOX SSD 256GB HD-SSD25-AFOX-007 | 94 zł |
AFOX Dysk SSD 256GB TLC 555/510 MB/s 112423 | 92 zł |
Dysk SSD AFOX SD250 256GB 2.5" SATA III (SD250-256GN) | 99 zł |
Dysk SSD 256GB TLC 555/510 MB/s | 112 zł |
AFOX SD250 256GB 2.5" SATA III | 97 zł |
AFOX SD250 256GB 2.5" SATA III | 98 zł |
Modyfikacje AFOX SD250 SD250-256GN
Ceny na AFOX SD250 SD250-256GN |
---|---|---|---|---|
AFOX SD250 SD250-120GN 120 GB | od 68 zł | 3 oferty | ||
AFOX SD250 SD250-128GN 128 GB | od 58 zł | 11 oferty | ||
AFOX SD250 SD250-240GN 240 GB | od 350 zł | 1 oferta | ||
AFOX SD250 SD250-256GN 256 GB | od 92 zł | 7 oferty | ||
AFOX SD250 SD250-512GN 512 GB | od 164 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →