SSD PNY CS900 SSD7CS900-480-PB 480 GB
Wideo 14Zdjęcia 6 |
PNY SSD7CS900-480-PB |
|
Pojemny dysk konsumencki SSD dla klientów indywidualnych w standardowej obudowie 2,5 cala z interfejsem SATA3. Jest pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej, przeznaczony do wyposażenia komputerów osobistych i laptopów. Główną zaletą urządzenia jest imponująca prędkość odczytu/zapisu oraz możliwość superszybkiego dostępu do losowo wybranego bloku danych. Pod względem tych kluczowych parametrów dysk PNY CS900 SSD7CS900-480-PB jest 4-8 razy lepszy od najbardziej wydajnych konsumenckich modeli dysków twardych.
Wykorzystanie takiego dysku do modernizacji domowego komputera PC, stacji roboczej lub laptopa wyposażonego w systemowy dysk twardy ma najbardziej pozytywny wpływ na ogólną wydajność i pozwala wielokrotnie przyspieszyć ładowanie systemu operacyjnego, aplikacji oraz gier (4-6 razy). Ogólna szybkość komputera zwiększa się, a czas reakcji na działania użytkownika jest znacznie skrócony. Podstawą sprzętową dysku jest popularny kontroler Phison PS3111-S11, który współpracuje z wysokiej jakości pamięcią flash 3D TLC NAND firmy Micron lub Toshiba. Niewrażliwy na wibracje i wstrząsy, zużywa 5-10 razy mniej energii niż HDD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PNY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PNY.
Modyfikacje PNY CS900 SSD7CS900-480-PB
Ceny na PNY CS900 SSD7CS900-480-PB |
---|---|---|---|---|
PNY CS900 SSD7CS900-120-PB 120 GB | od 70 zł | 6 oferty | ||
PNY CS900 SSD7CS900-240-PB 240 GB | od 70 zł | 6 oferty | ||
PNY CS900 SSD7CS900-250-RB 250 GB | od 97 zł | 10 oferty | ||
PNY CS900 SSD7CS900-480-PB 480 GB | od 219 zł | 1 oferta | ||
PNY CS900 SSD7CS900-500-RB 500 GB | od 168 zł | 12 oferty | ||
PNY CS900 SSD7CS900-960-PB 960 GB | od 413 zł | 3 oferty | ||
PNY CS900 SSD7CS900-1TB-RB 1 TB | od 249 zł | 7 oferty | ||
PNY CS900 SSD7CS900-2TB-RB 2 TB | od 510 zł | 11 oferty | ||
PNY CS900 SSD7CS900-4TB-RB 4 TB | od 1 267 zł | 2 oferty |