SSD Transcend SSD225S TS500GSSD225S 500 GB
Transcend TS500GSSD225S 2022 rok220S/225S (TLC, 3D TLC) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend SSD225S TS500GSSD225S 500 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend SSD225S 25" 500 GB Serial ATA III 3D NAND - TS500GSSD225S TS500G | 214 zł |
Transcend 225S 2.5" SSD - 500GB | 240 zł |
Transcend SSD 500GB 2,5" SSD225S, SATA3, 3D TLC | 205 zł |
Transcend SSD225S 500GB | 286 zł |
Transcend 500GB 2,5" SATA 225S - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny | 219 zł |
Modyfikacje Transcend SSD225S TS500GSSD225S
Ceny na Transcend SSD225S TS500GSSD225S |
---|---|---|---|---|
Transcend SSD225S TS250GSSD225S 250 GB | od 127 zł | 3 oferty | ||
Transcend SSD225S TS500GSSD225S 500 GB | od 205 zł | 5 oferty | ||
Transcend SSD225S TS1TSSD225S 1 TB | od 342 zł | 5 oferty | ||
Transcend SSD225S TS2TSSD225S 2 TB | od 691 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →