SSD Team Group GX2 T253X2512G0C101 512 GB
Wideo 8Zdjęcia 4 |
Team Group T253X2512G0C101 256 GB512 GB |
|
Jeden z najbardziej przystępnych cenowo wewnętrznych dysków SSD w 2019 roku z interfejsem SATA 3 i pojemnością 512 GB. Napęd posiada standardowe wymiary formatu 2,5" i grubość 7 mm. Jest pozycjonowany jako produkt podstawowej półki cenowej z najbardziej przystępnym kosztem. Przeznaczony jest do stosowania w konfiguracjach biurowych lub domowych pełnowymiarowych i kompaktowych komputerów PC, nettopów i multimedialnych systemów HTPC.
Idealnie się nadaje do modernizacji istniejących komputerów PC. Dzięki niewielkiej grubości i doskonałej energooszczędności idealnie wpasowuje się w konfigurację pełnowymiarowych laptopów, których płyty główne są przeznaczone do podłączania dysków SATA. Podstawą sprzętową dysku Team Group GX2 T253X2512G0C101 jest bezbuforowy czterokanałowy kontroler Silicon Motion SM2258XT, który współpracuje z wysokiej jakości 64-warstwową pamięćią flash 3D TLC NAND wyprodukowaną przez firmy Intel i Micron.
Kontroler zapewnia szybkie buforowanie zapisu do bufora SLC i obsługuje technologię monitorowania SMART, NCQ, TRIM oraz tryb Ditect-to-TLC, umożliwiając stosunkowo szybki transfer danych do komórek TLC bez buforowania. Urządzenie potrafi wykazywać przyzwoitą sekwencyjną prędkość odczytu/zapisu na poziomie 530/430 MB/s, co gwarantuje imponująco szybkie ładowanie systemu operacyjnego, przeglądarek z wieloma otwartymi kartami, wymagających dużej ilości zasobów aplikacji oraz najnowszych gier.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Team Group 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Team Group.
Kup Team Group GX2 T253X2512G0C101 512 GB
Wszystkie ceny 7 →Team Group GX2 SSD - 512GB - 2.5" - SATA-600 | 178 zł |
Dysk TEAM GROUP GX2 512GB SSD | 161 zł |
Dysk TEAM GROUP GX2 512GB SSD T253X2512G0C101 | 169 zł |
Dysk SSD TEAM GROUP GX2, 2.5'', 512 GB, SATA III, 430 MB/s | 169 zł |
Dysk SSD Team Group GX2 512GB SATA III 2,5" (530/430) 7mm | 174 zł |
Team Group 512GB 2,5" SATA SSD GX2 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpła | 169 zł |
Modyfikacje Team Group GX2 T253X2512G0C101
Ceny na Team Group GX2 T253X2512G0C101 |
---|---|---|---|---|
Team Group GX2 T253X2256G0C101 256 GB | od 93 zł | 9 oferty | ||
Team Group GX2 T253X2512G0C101 512 GB | od 161 zł | 8 oferty | ||
Team Group GX2 T253X2001T0C101 1 TB | od 551 zł | 8 oferty |