SSD Team Group GX2 T253X2256G0C101 256 GB
Wideo 8Zdjęcia 4 |
Team Group T253X2256G0C101 256 GB512 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Team Group 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Team Group.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Team Group GX2 T253X2256G0C101 256 GB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Team Group T253X2256G0C101 SSD GX2 Seria Wewnętrzny dysk SSD 256GB 25 cala | 156 zł |
Team Group GX2 SSD - 256GB - 2.5" - SATA-600 | 126 zł |
TEAM GROUP GX2 256GB HD-SSD25-TMGR-007 | 110 zł |
Dysk TEAM GROUP GX2 256GB SSD | 93 zł |
Dysk TEAM GROUP GX2 256GB SSD | 93 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Team Group GX2 T253X2256G0C101
Ceny na Team Group GX2 T253X2256G0C101 |
---|---|---|---|---|
Team Group GX2 T253X2256G0C101 256 GB | od 93 zł | 10 oferty | ||
Team Group GX2 T253X2512G0C101 512 GB | od 160 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →