SSD Team Group GX2 T253X2001T0C101 1 TB
Wideo 8Zdjęcia 4 |
Team Group T253X2001T0C101 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Team Group 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Team Group.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Team Group GX2 T253X2001T0C101
Ceny na Team Group GX2 T253X2001T0C101 |
---|---|---|---|---|
Team Group GX2 T253X2256G0C101 256 GB | od 93 zł | 9 oferty | ||
Team Group GX2 T253X2512G0C101 512 GB | od 161 zł | 8 oferty | ||
Team Group GX2 T253X2001T0C101 1 TB | od 551 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →