SSD Team Group GX1 T253X1480G0C101 480 GB
Wideo 5Zdjęcia 4 |
Team Group T253X1480G0C101 240 GB480 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Team Group 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Team Group.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Team Group GX1 T253X1480G0C101 480 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TEAM GROUP GX1 480GB HD-25-TMGR-001 | 180 zł |
Dysk SSD TeamGroup GX1 480GB 2.5" SATA III (T253X1480G0C101) | 173 zł |
Dysk SSD TEAM GROUP GX1, 2.5'', 480 GB, SATA III, 430 MB/s | 184 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Team Group Dysk SSD GX1 480GB 2.5'', SATA III 6GB/s, 5 | 247 zł |
Dysk SSD Team Group GX1 480GB SATA III 2,5" (530/430) 7mm | 189 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Team Group GX1 T253X1480G0C101
Ceny na Team Group GX1 T253X1480G0C101 |
---|---|---|---|---|
Team Group GX1 T253X1240G0C101 240 GB | od 101 zł | 7 oferty | ||
Team Group GX1 T253X1480G0C101 480 GB | od 173 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →